Üldinfo

Väike-Maarja raamatukogu kasvas välja Väike-Maarja Põllumeeste Seltsi raamatukogust 1906. aastal.
Praegune Väike-Maarja Valla Raamatukogu loodi 2000. aastal, tema koosseisu kuuluvad Väike-Maarja, Kiltsi, Triigi raamatukogud ja Väike-Maarja AIP.


2005. aastast liideti Väike-Maarja Valla Raamatukogu struktuuri Simuna raamatukogu ja AIP.

 

Struktuur:

s4

 

Töötajad ja kontaktandmed:

Ametikirjeldus Nimi Telefon E-post
Direktor Kristel Lehtme 325 5034 See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Vanemraamatukoguhoidja Anu Laumets 325 5035 See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Raamatukoguhoidja Riina Tali 32 20342 See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Raamatukoguhoidja Riina Tülli 32 37381 See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Raamatukoguhoidja Tiiu Grünthal 32 35304 See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Infotöötaja Marit Pohlak 32 55036 See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

  

JSN Dome is designed by JoomlaShine.com