Raamatuid on võimalik kätte saada ööpäevaringselt, tellides need raamatukappi, mis asub raamatukogu trepil.
Selleks on mitu võimalust:

ISETEENINDUS

Reserveerige raamatud ja raamatukapp lugejaportaalis URRAM
• Logige sisse lugejaportaali www.lugeja.ee
• Otsige välja teavikukataloogist sobivad raamatud, valige eksemplar (avanevad "+" märgist) ning vajutage "Kappi".
• Kättesaamisviisi saab muuta oma kontolt valides vahekaardi "Reserveeringud" ja vajutades "Eemalda kapist".

laenutuskappi

RAAMATUKOGUHOIDJA VAHENDUSEL

Helistage telefonil 3255035, reserveerige raamatud ning andke teada soovist saada need kätte raamatukapist.

Kirjutage e-kiri aadressil See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. ja lisage raamatukapi soov.

RAAMATU KÄTTESAAMINE RAAMATUKAPIST

Raamatu kappi saabumisel saabub teile SMS või e-kiri uksekoodi ning järele tulemise tähtajaga.
Sisestage kapil olevale klaviatuurile teile saadetud uksekood, võtke kapist raamatud ning sulgege uks. Kui soovid samal korral ka raamatuid tagastada, ära pane neid palun kappi vaid aseta tagastuskasti, mis asub teise ukse kõrval.
Laenutähtaeg hakkab jooksma ajast, kui raamatud sisestatakse raamatukappi. Tähtaja sedel on raamatu vahel.
Tellitud raamatutele saab järele tulla seitsme päeva jooksul. Tähtaja möödudes tellimus tühistatakse.
NB! Raamatukappi täidetakse vaid raamatukogu lahtiolekuaegadel, näiteks laupäeva õhtul tehtud reserveering täidetakse esmaspäeva hommikul.
Järjekorraga raamatu puhul tekib võimalus tellida raamat kappi alles peale seda, kui järjekord on jõudnud sinuni ning raamat eelmise lugeja poolt raamatukogusse tagastatud.

TAGASTAMINE

Kui raamatukogu on suletud saab raamatuid tagastada tagastuskasti sissepääsu juures ukse kõrval.
Ajal kui raamatukogu on avatud, saate ise valida, kas tagastate kasti või raamatukogu teenindusletti.

JSN Dome is designed by JoomlaShine.com